Sponsors
klik op de afbeelding

Naar de website

Uitslagen 2016

Eindrangschikking Hoofdtoernooi A Boule d’Orange 3 sept 16
Plaats Spelers
1 Tonny de Groof + Didier Fifi
2 Tom van der Voort + Eddie Hollestelle
3-4 Elior van Klaveren + Milan Saunier
3-4 Erik Telkamp + Essa Agzoul
5-8 Rene Vreeswijk + Henry Calvetti
5-8 Jean Marie de Witte + Claude Vanloo
5-8 Marcel van Nieuwenhuizen + Richard Krohne
5-8 Richard Zuidland + Sjaak Spruit
9-16 Hans van Schaik + Henk van Helmondt
9-16 Osman Jibril + Ali Douale
9-16 Patrick van der Schief + Richard Nijs
9-16 Jobbi Schefferlie + Lotte v Bergen Henegouwen
9-16 Ronny Gudmundsen + Jack schillemans
9-16 Mustafa Maazouz + Najib el Yarkoubi
9-16 Patrick Bosch + Marwin van Diermen
9-16 Menno van Drunen Littel + Tim van Drunen Littel
Eindrangschikking Hoofdtoernooi B
Plaats Spelers
1 Jelle Camphuysen + Ferdinand Wiese
2 Junior de Jong + Jorret Heyman
3-4 Cas Schellekens + Frank Veenstra
3-4 Esmee Bos-Rakers + Björn Spanjer
5-8 Moussa Agzoul + Fabian Biesheuvel
5-8 Cees Hoogerheide + Marvin Meijer
5-8 Bruno Pugliari + Ward Heyerick
5-8 Johan Dolman + Rob Torremans
Eindrangschikking Troosttoernooi C
Plaats
1 Danny Eysackers + Steven Illegems
2 Patrick Schotvanger + Gerda van Linde-Sluter
3-4 Theo vd Meer + Henk de Kwaadsteniet
3-4 Wiel Gerrits + Romulo v Stockum
5-8 Frank Scheepers + Mourad el Ansari
5-8 Hans-Willem van Gellekom + Mirjam van Gellekom
5-8 Marcel van Gorp + Steve van Gorp
5-8 Denni van Lent + Krijn Kok
Eindrangschikking Troosttoernooi D
Plaats Spelers
1 Simon op den Kelder + Johan Mol
2 Dorus van der Kraan + Henry Zeestraten
3-4 Timo van Korlaar jr + Bas Velthuijsen
3-4 Henk van Boeschoten + Ruud Kramer
5-8 Eric van der Sluys + Daniel Conijn
5-8 Bart Kouveld + Jeroen van der Mei
5-8 Khalid Elyazidi + Erik Jagtenberg
5-8 Steef Kraan + Milan Duric
uitslagen dames doubletten  A toernooi
1e Sandy Rikkers- Roby van Rooijen MIX Les Cailloux/OSB
2e Josefien Koogje – Yannieke Baks MIX Les Cailloux/Jeu de Bommel
3e Ann de Cock – Rita Santens PC Reynaert Lokeren Belgie
3e Monique Bakker – Lieke vd Voort MIX MIDI Delft/Petangeske
uitslagen dames doubletten  B toernooi
1e Ellen Walraven – Irini Kalivanakis Petangeske
2e Desire Rikkers – Marscha Nuijten MIX ABA/ Les Boulistes
3e Wendy Duvalois –  Elke vd Linden MIX L’Esprit/Les Cailloux
3e Ankie Guldenmond – Margreet vd Dool ABA
 Finale Stad Delft Toernooi 2016
1e  Jetty Kleibergen                      Nel Boersma
2e   Bob van renssen                     Jeroen van renssen
3e  Joke Engels                               Bep wezenberg
4e Robin Verdam                          Daniele Kramer
uitslag voorronde
Naam toernooi:      Stad Delft Toernooi markt 2016               Datum:         3 sept 16
Aantal teams:       36                                           Spelvorm:      Doublet
Plaats Team  Captain                               Speler 2                             Punten  Saldo
 1      3    Jetty Kleibergen                      Nel Boersma                             3       35
 2      28   Bob van renssen                     Jeroen van renssen               3       21
 3      25   Robin Verdam                         Daniele Kramer                       3       19
 4      6    Joke Engels                               Bep wezenberg                        3       18
 5      12   wim vogels                              bert                                               3       16
 6      22   Hans Paardekoper                Ruud Eigermans                       3       16
 7      2    Jaap Jan Kuijper                      Tjalling Haitsma                       2       15
 8      8    Annelies van Rietschote     Hans Bargmann                        2       15
 9      19   Jos Lispet                                  Fred van de Bolleboom        2       12
 10     14   Harry ter Braak                       Jorrit ter Braak                        2       11
 11     11   Quinten Luisman                  Hannie Segers                         2       5
 12     16   Peter Lips                                 Gerard Zoet                              2       5
 13     36   bart                                             Timo                                            2       5
 14     9    Beer van der Zijde                 Bob Brinkhof                            2       2
 15     29   Menno Broeseliske             Jack Altena                                2       1
 16     10   Marijke Toonen                    Tom Toonen                              2       0
 17     18   Deef van de Staakman       Ronald Bommele                    2      -1
 18     30  Helene van Bergenhenegouwen   Katie                             2      -2
 19     33   Ben van den Oever             Robin Siebring                          1       7
 20     27   Martin van Doorn                Paul                                               1       6
 21     24   Gonny Bisschop                   Andre van Peppen                   1       2
 22     17   Hans Schillemans                Rob Staakman                            1      -2
 23     35   Lieske                                       Regy                                               1      -4
 24     4    Marieke Mostert                   Peter van Schie                         1      -5
 25     5    Sophie Elgershuizen           Gerda Schwarz                           1      -8
 26     26   Jaycey Kuijper                        Jazz Corneille                          1      -8
 27     15   Theo Dessens                         Leo Hoogenboom                  1      -10
 28     13   sigrid schmits                         hans schmits                            1      -11
 29     31   William Haitsma                    Jelmer Haitsma                      1      -14
 30     34   Marit                                           Ingrid Kok                                 1      -16
 31     21   Inge Schillemans                   Inge van de Bolleboom       0      -19
 32     23   Piet vd Smet                            Mitchel vd Knaap                   0      -19
 33     32   Judith Sluimer                        Rick de Graaf                            0      -19
 34     1    Leon Vreeswijk                        Jan Vreeswijk                          0      -21
 35     7    Annemiek Dijkhuizen           Hanny van Uden                     0      -22
 36     20   Corine Broeseliske               Hellen Smits                            0      -30
A uitslagen Hoofdtoernooi Boule d’Orange triplette
1e T. Oijen / G.  Zijlstra / H. Soppe (PUK/de But/Radboutboulers)
2e L. Batens / J.  Qualm / J. Meijer (DGW)
3e H. Wietsma / P. Huisman / W. de Jager (Pres le But)
3e F. Dekkers / L. Kramer / R. Lander (MIDI)
B Troosttoernooi Boule d’Orange triplette
1e H. Olsthoorn / F. Olsthoorn / A. Sandberg (MIDI)
2e P.  v Poelgeest / R.  v Poelgeest / H.  v Oijen (MIDI)