Sponsors
klik op de afbeelding

Naar de website

Uitslag Ranglijst 2014

podiumatoernooi

Winnaars Boule d’Orange doublette ranglijst toernooi 2014 Mourad el Ansari + Kees Koogje MIX ‘ ‘t Zwijntje Apeldoorn/ CdP Les Cailloux Zeist

 

uitslag Hoofdtoernooi A Doublettes
Plaats Spelers
1 Mourad el Ansari + Kees Koogje + MIX ‘ ‘t Zwijntje Apeldoorn/ CdP Les Cailloux Zeist
2 Bruno Pugliari + Ward Heyerick + MIX PC Reynaert Lokeren/Roeselare Belgie
3 Steven Ielegems + Danny Eysackers + MIX pc Joli Bois/pc Lint Belgie
Richard Zuidland + Sjaak Spruit + MIX pc Genenbos Belgie/ CdP Les Cailloux Zeist
5-8 Didier Fifi + Gert Quetin + MIX pc Genenbos / pc Boekt Belgie
Frank Schepers + Martin Bakker + MIX ‘t Zwijntje Apeldoorn/ Biberon Leeuwarden
Junior de Jong + Mitch Horn + PUB Badhoevedorp
Malte Berger + Marco Lonken + MIX Düsseldorf surplace/Pf Gogh   Duitsland
9-16 Dennis Mul + Milan Heiligers + t Zwijntje Apeldoorn
Geert Peers + Wiel Gerrist + MIX Pc Maaseik/PC Genenbos Belgie
Milan Saunier + Jeffrey de Lange + MIX Les Boules Fleuries Lisse/ PUK Haarlem
Michael Abraham + H . Constant + MIX pc Genenbos/pc Wanze Belgie
Arthur de Vlieger + Cees Wubben + Le Bon Courage Hoek van Holland
Ad Wagenaars + Son Cao + MIX ‘t Dupke st Michelsgestel/ Boule de boeuf Oss
Fabian Ruben Biesheuvel + Daniela Thelen + Düsseldorf surplace Duitsland
Jelle Venema + Bas Velthuijsen + MIX PUK Haarlem/de Gooiers Hilversum
 20140906_202543
uitslag Hoofdtoernooi B Doublettes
Plaats Spelers
1 Iwan Gard + Erick van der sluis + MIX Bouledozers/Ca Roule
2 Jean Marie De Witte + Dieter Verplancke + MIX L’Amigos Belgie/PC Schorpioen
3 Edwin Segers + Romulo van Stockum + MIX DGW Den Haag/ PUK Haarlem
Justin Wuring + Dennis Peterse + Pc De Gooiers Loosdrecht
5-8 Frances van Donge + Diana de Wolf + MIX L’Esprit Sciedam/ CdP Les Cailloux Zeist
Bjorn Baert + Bart van der Wiel + pc Schorpioen Belgie
Essa Agzoul + Erik Telkamp + CdP Les Cailloux Zeist
Hans Dukker + Arnold Steiger + MIDI Delft
podiumctoernooi
uitslagTroosttoernooi C Doublettes
Plaats Spelers
1 Eddie Hollestelle + Tom van der Voort + Petangeske Bergen op Zoom
2 Paul Verplancke + Jorne v Hecke + pc Schorpioen   Belgie
3 Timo van Korlaar Khalid el Yazidi CdP Les Cailloux Zeist
Matilda Boström + Marina Blom + MIX Zweden/’t Dupke st Michelsgestel
5-8 Timo van Korlaar + Khalid el Yazidi + CdP Les Cailloux Zeist
Marco van Wageningen + Henk Dokter + t Zwijntje Apeldoorn
Willem Zuidema + Marco van Zijderveld + CdP Folatre Pijnacker
Geoffrey van Koppenhagen + Michael Deelen + MIDI Delft
 podiumdtoernooi
uitslag Troosttoernooi D Doublettes
Plaats Spelers
1 Mario Blom + Lies Blom + ‘t Dupke st Michelsgestel
2 Edward Vinke + Mousa Agzoul + MIX PUK Haarlem / CdP Les Cailloux
3 Menno van Drunen Littel + Tim van Drunen Littel + PUK Haarlem
Corry Reijerse + Reijer Reijerse + Folatre Pijnacker
5-8 Irini kalivianakis + Ellen Walraven + MIX Les Taxateurs Culemborg/ Petangeske Bergen op Zoom
Az-Eddine Bendouch + Wilma Oosterbaan + Grand Cru ’82 Leidschendam
Pricilla Versluis + Jorel van klaveren + DGW Den Haag
Frank Versluis + Andries Wijand + MIX Six Pret Voorschoten/ Bulderbaan Amstelveen